25.5.2016

Kütahya Belediyemiz ve Halk Eğitim Merkezi yılsonu sergisi Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlunun açılış kurdelesini kesmesiyle açıldı.

Kurslarını başarıyla bitiren kursiyerlere sertifikalarını Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu ve protokol mensupları tarafından verildi.
Bu eğitim yılında El Sanatların da Filografi Keçe Deri, İğne Oyası, Nakış, Aşçılık Çırağı, Giyim, Bağlama, Halk Oyunları, Fotoğrafçılık, Sigrafitto, Engellilere Kpss, Engellilere Seramik Kurslarının gibi kursların verildiğini söyleyen Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu; Yılsonu sergimiz, her yıl yaptığımız gibi bünyemizdeki kurslarımızın halk eğitim müdürlüğü ile işbirliği içinde açtığımız ortak sergisidir, ben emeği geçen Kurs hocalarımıza ve kurslarımıza katılan kursiyerlerimize teşekkür ediyorum dedi.
Başkanımız, daha sonra Kütahya Belediyemiz ve Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan sergiyi gezerek kurs öğretmenleri ve kursiyerlerden bilgiler aldı.

Belediye Kültür Sarayında düzenlenen el sanatları sergi açılışına; Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Birim müdürleri, Ak Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetinerenler, STK Temsilcileri, kurs öğretmenleri ve kursiyerler katıldılar.