9.6.2016

Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanlığı tarafından şehit yakınları, gaziler ve aileleri onuruna iftar yemek programı düzenlendi.
İftar programında konuşan Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Celal Başoğlu, Şehitlerimizin vermiş odluğu acı ve üzüntüyü bir kez daha yaşıyoruz ama eminiz ki devletimiz ve milletimiz bugünlerin de üstesinden gelecektir. Şehitlerimizin değerli yakınları ve gazilerimiz dünyada candan başka verilecek daha büyük bir bedel yok bizler bunun farkındayız. Biliniz ki bunun mükafatı hem yüce dinimizin hem milletimizin verdiği onur ve şereftir. Sizler hiçbir zaman yalnız değilsiniz. Bu kapsamda bizler her zaman yanınızdayız ve kapımız her zaman sizlere açık dedi.
İftar yemeğinin ardından Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu şehit yakınları, gaziler ve aileleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Grand Çınar Otelde düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Vali Sayın Şerif Yılmaz, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Celal Başoğlu, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Muhammed Yavuz, Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören, İl Jandarma Komutanı Alay Komutanı Albay Mustafa Uğur, İl Emniyet Müdür vekili Hasan Çevik, STK Temsilcileri, şehit yakınları, gaziler ve aileleri katıldı.