9.6.2016

Bu yıl Kütahya Valiliği arkasında düzenlenmeye başlanan Ramazan Etkinlikleri Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlunun katılımı ile gerçekleştirildi.
Radyo 7nin program sunucusu M.Zeyt Yıldız sunumlarıyla başlayan etkinlikler, Osman Vahit Özdalın ilahi konseri ile devam etti. Daha sonra Kütahya Belediyemizin tiyatro ekibi tarafından hazırlanan Hacivat Karagöz Orta oyunu sahne aldı. Etkinliklerin son bulmasıyla Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu etkinlikte sahne alan oyunculara hediye verdi.
Ramazan etkinliklerinde konuşan Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu şunları ifade etti; Ramazan ayının tüm Ülkemize, hemşerilerime hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Birlik ve beraberliğimizin bozulmamasını diliyorum. Bu alanda belki de ilk defa bir Ramazan etkinlikleri düzenliyoruz. Biz büyükler çocukluğumuzda gördüğümüz Ramazan coşkularından dolayı hep nerede o eski Ramazanlar diye söyleniriz. Sizlerde çocuklarınızı Ramazan ile alakalı her etkinliğe götürün ki onlarda ileride Ramazan ayının güzelliklerini, iyiliklerini gelecek nesillerle paylaşsınlar. Etkinliklere katılan siz kıymetli hemşehrilerime değerli sanatçılarımıza teşekkür ediyorum ve Ramazan ayımızın hayırlı olmasını diliyorum, dedi.
Ramazan etkinlikleri bugün Radyo 7nin program sunucusu M.Zeyt Yıldızın sunumuyla Mustafa Demircinin sahne alacağı İlahi konseri ile devam edecek.