13.6.2016

Kütahya Belediyemizin Ramazanın manevi coşkusunu mahalle sakinleri ile paylaşmak için düzenlediği mahalle iftarları, Yıldırım Beyazıt Mahallemiz de vatandaşlarımızın yoğun katılımları ile gerçekleştirildi.
İftar yemeği sonrası, yapılan organizasyon için Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğluna teşekkür eden Yıldırım Beyazıt Mahalle Muhtarı Fazlı Yıldırım; 11 ayın sultanı olan Ramazan ayında bizleri bir araya getiren, Kütahyamız için durmadan çalışan, omuzlarına halkın umutlarını yüklenerek büyük adımlarla büyük başarılara giden en iyisine ulaşmayı amaçlamış Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğluna teşekkür ediyorum dedi.
Daha sonra konuşan Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu; Ramazan-ı şerifinizin hayırlı olmasını ve tuttuğumuz oruçların kabul olmasını diliyorum. Biz göreve geldiğimiz günden itibaren mahalle iftarlarımızı gerçekleştiriyoruz. Yıldırım Beyazıt mahallemizde ilk iftarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu yıl 25 mahallemizde mahalle iftarları programlarımız sürecek. Mahalle iftarlarında bütün mahalle sakinlerinin iftarlarımıza katılarak burada buluşması gerçekten çok önemli. Geçen bir iftarda bir kardeşimiz Başkanım biz aynı mahallede aynı sokakta aynı apartmanda oturuyoruz daha bir sofrada bir araya gelememiştik ama ilk defa siz biraya getirdiniz dedi. Bu açıdan bu sofralar sizin sofralarımıza hepinizi bekliyoruz. Biz Millete efendilik etmeye gelmedik Hizmetkar olmaya geldik, dedi. Son olarak yapılan hizmetlerle ilgili de Yıldırım Beyazıt mahalle sakinlerine bilgiler veren Başkanımız tekrar Ramazan ayının hayırlı olmasını dileyerek sözlerini tamamladı. Konuşmaların ardından Yıldırım Beyazıt mahalle sakinleri Başkanımızla hatıra fotoğrafı çektirdi.
Yıldırım Beyazıt Mahallemiz de düzenlenen iftar programımıza Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcılarımız Murat Arık ve Fatih Kölgeli, birim müdürlerimiz ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.