17.6.2016

Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Sanayi esnafı ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
Kütahya Belediyemizin Ramazanın manevi coşkusunu Vatandaşlarımız ile paylaşmak için düzenlediği mahalle iftarları, Sanayi esnafı ile düzenlenen iftar yemeği ile devam etti.
İftar öncesi masaları tek tek gezen Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu Sanayi esnafımızla sohbet etti. İftar yemeği sonrası konuşan Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu; Ramazan-ı şerifinizin hayırlı olmasını ve tuttuğumuz oruçların kabul olmasını diliyorum. Sanayi esnafı kardeşlerimiz bizim için çok değerli. Biz her zaman Millete efendilik etmeye gelmediğimizi onların hizmetkarı olmaya geldiğimizi söylüyoruz o yüzden Hemşerilerimizin rahatı huzuru bizim için her şeyden önce geliyor. Ben Şehrimizin kalkınmasında büyük emekleri olan siz esnaf kardeşlerime çok teşekkür ediyorum ve Ramazan ayınızın hayırlı olmasını diliyorum, dedi.
Sanayi de düzenlenen iftar programımıza Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcılarımız Murat Arık ve Ali İhsan Ertaş ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.