24.6.2016

Kütahya Belediyemizin Ramazanın manevi coşkusunu mahalle sakinleri ile paylaşmak için düzenlediği mahalle iftarları, Hamidiye ve Müderris mahallelerimiz ile düzenlenen iftar yemeği ile devam etti.
Hamidiye ve Müderris Mahalle sakinleriyle iftar yemeğinde bir araya gelen Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, İftar öncesi masaları tek tek gezerek vatandaşlarımızın Ramazan ayının hayırlı olmasını diledi.
Yemek sonrası, yapılan organizasyon için Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğluna teşekkür eden Müderris Mahalle Muhtarı İnci Nur Duman, İftar yemeğine katılan mahalle sakinlerine de teşekkür ediyorum dedi.
Düzenlenen iftar yemeğine katılan mahalle sakinlerine teşekkür eden Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu; her ne kadar bu sofraları biz kursakta sofralarımız sizin. Bu organizasyonların güzel olmasının sebebi sizin katılımlarınız. Rabbim bu birlik beraberliğimizi bozmasın. Biz her gittiğimiz mahallede dile getiriyoruz, eğer bu mübarek ayda evinde aşı olmayan bayramda çocuğuna mahcup kalan, bizim tespit edemediğimiz kardeşlerimiz varsa bunları bize bildirin biz ihtiyaçlarını karşılayalım. Onlar açken biz tok yatarsak bunun vebali hepimizindir. Biz size efendilik etmeye değil hizmetkar olmaya geldik, dedi.
Hamidiye ve Müderris mahallelerimiz için düzenlenen iftar programımıza Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.