24.6.2016

Düzenli aralıklarla mahalle muhtarları ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu bu geleneği devam ettirerek Mahalle Muhtarlarımızla Sahurda bir araya geldi.
Mahalle muhtarımızın tamamına yakınının katıldığı toplantıda ilk olarak söz alan Muhtarlar Derneği Başkanı Zekeriya Yılmaz; Bize her zaman destek olan ve Mahalle muhtarlarımızı bir araya getirerek bize bu aile ortamını sağlayan Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğluna teşekkür ediyorum dedi.
Bugüne kadar yapılan proje ve çalışmalarla ilgili Mahalle Muhtarlarımızı bilgilendiren Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu; Biz göreve geldiğimiz günden itibaren katılımcı belediyecilik anlayışını benimseyerek Muhtarlarımız ile uyum ve ahenk içinde çalışıyoruz. Sizlerle beraber daha yaşanabilir şehir kurmak adına toplantılarımızı devam ettireceğiz ve halkımızın sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturmaya devam edeceğiz dedi.
Toplantı sonunda söz alan Mahalle Muhtarlarımız, mahallelerimizin ve şehrimizin genel sorunlarını dile getirerek çözümü konusunda istişare yapıldı.
Düzenlenen Toplantıya, Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcılarımız Galip Gültekin, Murat Arık, Ali İhsan Ertaş, Fatih Kölgeli, Muhtarlar Derneği Başkanı Zekeriya Yılmaz, Mahalle Muhtarları ve tüm birim Müdürlerimiz katıldı.