27.6.2016

Kütahya Belediyemizin Ramazanın manevi coşkusunu mahalle sakinleri ile paylaşmak için düzenlediği mahalle iftarları, Sultanbağı mahallemiz de düzenlenen iftar yemeği ile devam etti.
Sultanbağı Mahalle sakinleriyle iftar yemeğinde bir araya gelen Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, İftar öncesi masaları tek tek gezerek vatandaşlarımızın Ramazan ayının hayırlı olmasını diledi.
Düzenlenen iftar yemeğine katılan mahalle sakinlerine teşekkür eden Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu; Ramazan-ı şerifinizin hayırlı olmasını ve tuttuğumuz oruçların kabul olmasını diliyorum. Sofralarımıza gelen siz değerli hemşehrilerime de teşekkür ediyorum. Bizim birlik içinde aynı sofralarda buluşabilmemiz çok önemli. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın, dedi. Sultanbağı mahallemize yapılacak olan kentsel dönüşüm ile ilgili de vatandaşlarımızı bilgilendiren Başkanımız; Sultanbağı mahallemiz kentsel dönüşüm ile Kütahyanın örnek mahallelerinden biri olacak, dedi.
Sultanbağı mahallemiz de düzenlenen iftar programımıza Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan yardımcılarımız Galip Gültekin, Ali İhsan Ertaş ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.