2.7.2016

Bir dizi açılış ve temel atma merasimi için Kütahyaya gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Veysel Eroğlu, Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlunu ziyaret etti.
Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Veysel Eroğlu, Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve Birim müdürlerimiz tarafından kapıda karşılandı. Daha sonra Başkanlık makamına geçildi.
Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Veysel Eroğlu'nu ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu; Sayın Bakanım her zaman bize destek oldunuz, her zaman yanımızda yer aldınız, hiçbir isteğimizi geri çevirmediniz bu yüzden tüm Kütahyalı hemşehrilerim adına size teşekkür ediyorum, dedi.
Daha sonra konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Veysel Eroğlu; Kütahya Belediye Başkanımızın çalışmaları bizi çok mutlu ediyor. Tüm projeleri hızla ilerleyip sonuçlanıyor. Çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Bende Kütahyalı sayılırım o yüzden burası için daha önce söz verdiğimiz tüm projeleri hayata geçiriyoruz. Kütahyamız için her zaman en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz. İnşallah daha yeni projelerede imza atacağız, dedi.