11.7.2016

Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu, Belediye Kültür Sarayın da gerçekleştirilen programda Belediye personeli ile bayramlaştı. Bayramlaşma programına Belediye Başkan Yardımcılarımız Galip Gültekin, Murat Arık, Fatih Kölgeli ile Ali İhsan Ertaş, daire müdürlerimiz ve tüm birim personelimiz katıldılar.
Bayramlaşma programında konuşan Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu şunları ifade etti ; Çok kıymetli çalışma arkadaşlarım hepinizi en kalbi duygularla selamlıyorum. Başı rahmet, ortası mağfiret sonu da cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayını geride bırakarak hamdolsun bayrama ulaştık. Ve onu da büyük bir coşkuyla geçirdik. Bugün de siz çalışma arkadaşlarımızla bayramlaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Beraber çalışmaya başlayalı yaklaşık 28ay gibi bir süre oldu. Bu süre zarfında şehrimize katkı sağlayacak çok önemli işlere beraberce imza attık. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve hepinizin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum, dedi.
Daha sonra Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu 2014 yılından itibaren Belediyemizden emekli olan personelimize plaket vererek çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve bu geleneği her bayram sürdüreceklerini ifade etti. Plaket takdimi sonrası Başkanımız tüm personelimiz ile tek tek bayramlaştı.