21.9.2016

Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu Akşemsettin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin düzenlemiş olduğu 15 Temmuz anma programına katıldı.
Akşemsettin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda gerçekleşen programda öğrenciler ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu burada yaptığı konuşmada şunları ifade etti; Ben de bir imam hatipliyim. Çocuklarım da İmam Hatip mezunu. Bizler imam hatipte okumanın fikir ve gönül dünyamıza neler kattığını iyi biliyoruz. Sizler bizim geleceğimizsiniz. İmam Hatip okuyandan bir şey olmaz diyenlere hiç aldırış etmeyin, her gittiğim yerde söylüyorum hiç bir şey olamazsanız Cumhurbaşkanı olursunuz, dedi. 15 Temmuz kalkışması ile ilgilide konuşan Başkanımız; Ülkemizi bölmeye çalışan hainlere Milletimiz ile hep birlikte dur dedik. Tüm Türkiye de olduğu gibi bizde Şehrimizde sizlerle beraber sabahlara kadar meydanlarda sabahladık Artık bu Millet darbelere dur demeyi öğrendi. Bu vesile ile de tüm Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum, dedi.
Başkanımız daha sonra öğrenciler ile soru cevap kısmında öğrencilerin siyaset ve 15 Temmuz süreci ile ilgili sorularını yanıtladı. Program sonrası Okul yönetimi tarafından Başkanımıza günün ansına hediye takdim edildi