28.9.2016

Belediye Başkanımız Kamil Saraçoglu, Kütahya da ki basınla buluştu.
Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu 27.09.2016 tarihinde Belediye sosyal tesislerinde Kütahya da ki tüm yerel basına açık, sohbetli basın toplantısında 30 ayda yaptıkları hizmetler ve Kütahyamızla ilgili yatırım ve yapılanlarla ilgili bilgi verdi.
Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu 30 ayda yapılan hizmetleri anlatarak; 2016 sonuna kadar vadettiğimiz 43 projenin 30 undan fazlasını tamamlamış olacağız. Atık Su Arıtma Tesisi Projemizde çalışmalar devam ediyor. Kütahyalı Hanım kardeşlerimize de söz verdiğimiz Haymeana Hanımlar Lokalinde de çalışmalar sona erdi. Artık onların da vakit geçirebilecekleri içerisinde birçok aktivite yapabilecekleri tesisimizde çok yakında hizmete açılacak. Sosyal projelerle de hemşehrilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Yalnız Değilsiniz Sizinleyiz Projemiz göreve geldiğimiz günden itibaren periyodik olarak aralıksız devam ediyor. Biz Engelli kardeşlerimizle engelleri birlikte aşıyoruz. Eğitime Destek Kartlarımızla geleceğimizin teminatı gençlerimize destek oluyoruz. Spora ve sporcuya da desteklerimiz meyvesini veriyor. Biz göreve geldiğimiz günden itibaren ne söylediysek sözümüzün arkasındayız. Yaptığımız ve yapacağımız projelerle Kütahyamızı geliştireceğiz, dedi.
Daha sonra soru cevap kısmına geçilerek basın mensuplarının sorularını cevaplayan Başkanımız Hizmetle geçen 30 aydan sonra önümüzdeki senelerde hizmetin devam edeceğini belirtti. Düzenlenen yemeğe katılan basın mensupları projelerin çok başarılı olduğunu söyleyerek Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğluna teşekkür ettiler.