29.10.2016

Kütahya Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında Serdar Tuncer sunuculuğunu yaptığı Kalbe Düşünce adlı program yine büyük bir ilgi ile karşılandı.
Kalbe Düşünce serisi Yağmur Kalbe Düşünce programı ile başladı. Usta Sunucu ve Şair Serdar Tuncerin sunumu ile Hezar Dinari Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Yağmur Kalbe Düşünce programının konuğu Prof. Dr. Nurullah Genç oldu.
Yağmur isimli naatı Peygamber Efendimize ithafen yazan Prof. Dr. Nurullah Genç, çocukluk yıllarından ve gençlik dönemlerinden bahsederek, şiirin önemine vurgu yaptı. Programın sonunda, Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu Serdar Tuncer ve Prof. Dr. Nurullah Gençe hediye vererek teşekkür etti.
Hezar Dinari Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcılarımız Galip Gültekin Ali İhsan Ertaş, Murat Arık ve Fatih Kölgeli, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, Meclis Üyelerimiz, Daire müdürleri ve çok sayıda vatandaşlarımız katıldı.