9.11.2016

Eğitim-BirSen Kütahya Şube Başkanı Kamil Uçan ve yönetimi, Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu'na eğitime vermiş olduğu destek için teşekkür ziyaretinde bulundular.
Son iki yıldır düzenlenen ortaokullar ve liseler arası zihnen ve bedenen sağlıklı nesiller için kitap okuma etkinliği üçüncü kez Belediyemizin desteği ile düzenlenecektir. Eğitim-BirSen Kütahya Şube Başkanı Kamil Uçan, bu konuda desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu'na teşekkür ederek kitap okuma alışkanlığının arttırılması için yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Eğitim-BirSen Kütahya Şubesi Başkanı Kamil Uçan ve yönetimini makamında ağırlayan Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu; Belediye Başkanı olarak bu şehrin geleceği olan çocuklarımızın her anlamda iyi birer birey olmaları için elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Biz büyükler küçüklere örnek olduğumuzun bilinciyle çok çalışıyoruz. Belediye olarak her zaman, bizler çalışalım ki küçükler de bizleri birer rol model alıp üretmeye, çalışmaya, araştırmaya ve okumaya teşvik edelim düşüncesiyle projelerimizi gerçekleştirdik.
Günlük rutin işlerimiz arasında mutlaka kitap okuma alışkanlığımız olmalı ve okuyan, araştıran, bilgi sahibi olan kültürlü nesiller için bunu da küçük kardeşlerimize aşılamalıyız. Ve bu konuda hakkında biz belediye olarak her zaman destek olacağız, dedi