11.11.2016

Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu, TOKİ 3. Etap site yönetimi ve TOKİ sakinleri ile bir araya geldi.
Akkent Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantıda mahalle sakinlerine Belediyemizin vizyon projeleri ve yatırımları hakkında bilgiler veren Başkanımız, mahalle ile ilgili sorun ve sıkıntıları dinleyerek çözümü konusunda gerekli talimatları verdi.
Başkanımız mahalle sakinlerine yaptığı konuşmada; Şehrimizin bütün mahalleleriyle yakından ilgileniyoruz. Nerede hangi eksik varsa ya da yapılması gereken ne varsa en kısa zamanda siz hemşehrilerimizin hizmetine sunmak için elimizden gelen bütün imkanları kullanıyoruz. Bir ülkeyi bir şehir, bir şehri de bir mahalle temsil eder düşüncesiyle her mahallemize önem verip, bütün mahallelerimizde aynı önemi, titizliği ve özeni gösteriyoruz. Siz Akkent Mahallesi sakinleri de bizler için bir şehri, dolayısıyla bir ülkeyi temsil ediyorsunuz. Bizler de mahallelerimizi daha yaşanabilir, daha temiz, aynı zamanda daha modern yapabilmek için gereken ne varsa yapıyoruz. Görevimiz devam ettiği sürece de yapmaya devam edeceğiz, dedi.
Konuşmalarının ardından mahalle sakinlerinin dertlerini dinleyip sorularını yanıtlayan Başkanımız, tek tek not alıp sorunların ve eksikliklerin en kısa zamanda giderileceğini söyledi.
Mahalle sakinlerinin sorularını cevapladıktan sonra, Akkent Mahallesinde bulunan çocuklara kitap hediye eden Başkanımız çocuklarla günün anısına hatıra fotoğrafı çekindi.
TOKİ 3. Etap site yönetimi ve TOKİ sakinleri ile yapılan toplantıya Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcılarımız Galip Gültekin, Murat Arık, Ali İhsan Ertaş, Fatih Kölgeli ve Akkent Mahalle sakinleri katıldı.