8.12.2016

MUHTARLARIMIZA ÜCRETSİZ MOBİL İNTERNET
Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu mahalle muhtarları ve eşleriyle yemekte buluştu.
Belediyemizin projelerinden bahseden Başkanımız, “İnşallah büyükşehir olduğumuzda köylerimiz de mahalle olacak. Ayrıca bize ayrılan bütçe de genişleyecek. Ve her açıdan daha büyük, daha zengin bir Kütahya olacağız. Projelerimiz ve çalışmalarımız artık daha hızlı ve daha kolay biçimde hayata geçecektir. Kütahya için güzel, hayırlı ve büyük bir adım olacağından hemfikir olduğumuzu düşünüyorum. Bu konuda sizlerin de payı büyük.
Siz muhtarlarımız vatandaşla birebir temas, birebir kontakt halindesiniz. Sizlerden isteğim mahallenizdeki eksiklikleri ve mahalle sakinlerinin gereksinimlerini tespit edip bize bildirmeniz. Özellikle rica ettiğim konu şudur ki; mahallenizde bulunan ihtiyaç sahiplerini tespit edip ivedi şekilde belediyemize bildirmenizdir. Biz Kütahya’nın hiçbir mahallesinde kömürü olmayan, yemeği olmayan, elbisesi olmayan bir vatandaş kalmasın istiyorum. Bu konunun üzerinde hassasiyet göstermeniz bizim için çok önemli. Özellikle bu konuya titizlik gösterelim ki Kütahya’da ihtiyaç sahibi hiçbir vatandaş yok diyebilelim.” dedi.
Konuşmalarının ardından Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu muhtarlarlara, ücreti Kütahya Belediyemiz tarafından karşılanacak olan, mahalle sakinlerine daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmeleri için ücretsiz mobil internet olan Vınn’ları dağıttı.
Daha sonra muhtarlardan mahalle ile ilgili sorunları dinleyip gerekli talimatları verdi.