11.12.2016


Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu, Kütahya’daki kafe sahibi esnaflarla buluştu.
Toplantıda kafe işletmecileri ile sohbet eden Başkanımız; “Zaman zaman esnaflarımızla bir araya gelip dertlerini, sıkıntılarını dinliyor, onlarla fikir alış verişinde bulunuyoruz. Yaptığımız her çevre düzenlemesinde, her projede siz esnaf kardeşlerimizi de unutmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizlerin sizi düşündüğümüz gibi, sizlerin de bizi düşünerek karşılıklı empati kurmamız gerektiğine inanıyorum.
Biz hiçbir ayrım yapmadan şehrimizdeki ticareti canlandırmak için gerekli çalışmaları sürdüreceğiz. Örneğin ışıklandırma yaparak sokaklarımızın, caddelerimizin daha aydınlık olmasını bu sayede de vatandaşlarımıza ve esnafımıza daha uygun alış veriş imkanı sağlamaya gayret ediyoruz. Caddelerimizin trafik akışından tutun kaldırımlara kadar yaptığımız her çalışma, şehrimizdeki sosyal hayatı ve ticareti canlandırmaya yönelik.
Çalışma saatlerinizi de sizlerin talebi doğrultusunda düzenlendik. Fakat bunu yaparken de vatandaşımızı düşünerek, sizlerin ve vatandaşın arasında köprü olarak, orta yol bularak gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde caddelerle ilgili, kaldırımlarla ilgili çalışmalarımız olacak. Yine siz esnafımızı ve vatandaşımızı düşünerek titizlikle çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin taleplerini de göz ardı etmeyeceğimizden emin olabilirsiniz. Çünkü sizler şehrimizdeki ticari ve sosyal canlılığı sağlayan önemli unsurlardansınız ” dedi.
Konuşmalarının ardından kafe işletmecilerinin isteklerini ve görüşlerini dinleyen Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu, gereğinin yapılacağını belirtti.