29.12.2016

Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu, Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı İbrahim Yiğit ve pazarcı esnafı ile bir araya geldi.
Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliğinin Metem Tesislerinde gerçekleşen programında esnaf odalarının sorunları görüşülerek, bilgi alışverişinde bulunuldu.
Esnaflarla sohbet eden Başkanımız; Siz esnaf kardeşlerimiz ekonominin can damarlarından birisiniz. Sizler vatandaşımızla birebir sıcak satış yapan esnaf kardeşlerimizsiniz. Bu yüzden sizlerin yüzü gülmeli ki vatandaşın da yüzü gülsün. Yağmur çamur demeden, sıcak soğuk demeden çalışan siz kardeşlerimizin emeği bizim için asla yadsınamaz. Bizler her zaman sizlerin yanında olmaya, elimizden geldiği kadar sizlerin dertlerini sıkıntılarını gidermeye çalışacağız. İşlerinizde başarılar ve bol kazançlar diliyorum. Dedi.
Programa Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcılarımız Fatih Kölgeli, Ali İhsan Ertaş, Galip Gültekin, Murat Arık, Esnaf Odası Birliği Başkanı İbrahim Yİğit ve pazarcı esnafı katıldı.