24.2.2017

Belediyemiz tarafından hayata geçirilen Haymeana Hanımlar Lokali kullanıma açıldı.
İleriki günlerde açılışı yapılacak olan lokalin hizmete başlatılmasıyla ilgili konuşan Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu, Öncelikle hepinizi saygıyla selamlıyorum. Yapımını tamamladığımız Haymeana Hanımlar Lokalini siz hanım kardeşlerimizin kullanımına açıyoruz.
Tesisimizi hanım kardeşlerimize yakışır bir şekilde yaptık. Bu tesis sizlerin ve onu koruyup kollamak da sizlerin ve bizlerin görevi.
Kuruluşun ve kurtuluşun şehrinde değerlerimize sahip çıkmak onları yaşatmak gerekir. Bu bilinçle bu tesisimizi Haymeana Hanımlar Lokali olarak adlandırdık.
Şu an için siz hanım kardeşlerimizin kullanımına açtığımız lokalimizi, ileriki bir tarihte Bakanımızla birlikte açılışını gerçekleştirmeyi planlıyoruz.
Haymeana Hanımlar Lokali, sözünü verdiğimiz projeler arasındaki belki de ilk temelini attığımız bir tesis. Şehrimize ve siz hanım kardeşlerimize yakışır bir tesis inşa ettik ve bu tesisten bir tane de şehrimizin batı bölgesine inşa etmeyi planlıyoruz.
Hanım kardeşlerimizin güle güle kullanmasını diliyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyor, Kütahyamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum ifadelerini kullandı.
Haymeana Hanımlar Lokalinin hizmet açılışına Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcılarımız Ali İhsan Ertaş, Murat Arık, Fatih Kölgeli, Galip Gültekin, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Belediyemiz tarafından hanımlara özel olarak tahsis edilen ve ilerleyen günlerde açılacak olan Haymeana Hanımlar Lokali giriş katında; aerobik salonu, fitness salonu, kafeterya ve kış bahçesi, giyinme odası, yüzme havuzu, şok havuzu, sauna, türk hamamı, masaj salonu, kuaför ve güzellik salonu, kreş, içerisinde masa tenisi, bilardo, satranç ve hava hokeyi bulunan oyun salonu, lokalin birinci katında ise; resim ahşap boyama kurs dersliği, yemek kurs dersliği, ebru dersliği, yabancı dil kurs dersliği, mescit, konferans ve toplantı salonu ayrıca alt katta otopark bulunmaktadır.