1.3.2017

Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu, Mimarlar Odası Kütahya Temsilciliği Başkanı Erkan Morkoç’a ziyarette bulundu.
Bu tür ziyaretlerin önemine vurgu yapan Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu; “Biz belediye olarak vatandaşımıza, müteahhit kardeşlerimize yapı ve imar konusunda elimizden gelen kolaylığı gösteren bir anlayışa sahibiz. Elimizden geldiği kadar çözüm bulabileceğimiz noktalarda yardıma hazırız. Bu yüzden yapım konusunda bizlerle ortak çalışıldığı takdirde, yasaların öngördüğü şekilde, imarla ilgili düzenlemeler hususunda destek ve kolaylık sağlamak bizim görevimiz.
Şehrimize yaptığımız park ve bahçelerin, alt geçitlerin, tesislerin, durakların, mobilyaların kısacası yaptığımız her yatırımın kullanışlı olmasının yanı sıra estetik açıdan da güzel olmasına dikkat ediyoruz.
Gerek siz mimar kardeşlerimizin yapıları, gerekse belediyemizin yapıları ile hep birlikte şehrimizi estetik açıdan güzelleştirmek bizlere düşüyor.
Böyle ziyaretlerin birbirimizle etkileşim kurmak ve fikir alışverişinde bulunmak için oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. Sizlere işlerinizde başarılar diliyorum.” ifadelerini kulllandı.
Mimarlar Odası Kütahya Temsilciliği Başkanı Erkan Morkoç ve oda üyeleri, Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu’na ve Belediye Başkan Yardımcımız Murat Arık’a ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.