1.3.2017

Deprem Haftası olması münasebetiyle Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Müdürü Ahmet Ali Artun ve Yönetimi, Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlunu ziyaret etti.
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu; Acil durum ve afetlerde yaralılara yardım etmek, onları kurtarmak kahramanlıktır. Canını hiçe sayarak yaptığınız yardımlar gerçekten sizlerin ne derece önemli bir iş yaptığını göstermektedir.
Fakat bununla yetinmeyip insanları bilinçlendirmeniz, afet ve acil durumlarda ne yapılması gerektiği hakkında bilgi vermeniz takdire şayan. 17 Ağustos 1999 depremi ve 2011in son aylarında yaşanmış olan Van depremlerini düşünecek olursak her bireyin deprem tehlikesine karşı mutlaka bilnçli olması gerekmektedir. Bu noktada sizlerin vatandaşlarımızı bilgilendirmesinin önemi ortaya çıkmaktadır. İfadelerini kullandı.
Ziyaretin sona ermesinin ardından Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Müdürü Ahmet Ali Artun ve Yönetimine ziyaretten dolayı teşekürlerini sundu.