2.3.2017


Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu, Türkiye Beyazay Derneği Kütahya Şubesine ziyarette bulundu.
Ziyarette Türkiye Beyazay Derneği Kütahya Şubesi Başkanı Halil Bilgiç ve yönetimi ile istişarelerde bulunan Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu; Belediye Başkanı olarak siz Beyazay Derneği üyesi kardeşlerimizle hasbihal edelim, onların ayağına gidip karşılıklı bilgi alış verişinde bulunalım, projelerimizi değerlendirelim diyerek buraya geldik. Bu kapsamda da sivil toplum örgütleri ziyaretlerimize devam edeceğiz.
Biz belediye olarak engelli kardeşlerimiz için özellikle kaldırımlarda yürüme yolu muhakkak yapıyoruz. Şu an tamamlanan bir projemizde de bütün derneklerimizi tek çatı altında toplayabileceğimiz bir yer kazandırmayı amaçladık. İnşallah ihalesi tamamlanınca sizlere layık bir tesise sahip olacaksınız.
Bugüne kadar her zaman sizleri göz önünde bulundurarak projelerimizi hayata geçirdik. Kaldırımlarda olsun, park ve bahçelerde olsun engelli kardeşlerimizin de hakkı olduğu bilinciyle projelerimizi yürüttük.
Şunu unutmamalıyız ki hepimiz engelli adayıyız. Belki bugün belki yarın belki de daha sonra bir engelli olabiliriz. O yüzden bu bilinçle engelli kardeşlerimize anlayışlı davranmamız gerekiyor. Biz belediye olarak siz engelli kardeşlerimizin her zaman yanında olacağımızı unutmayın. Bizleri burada misafir ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Dedi.
Türkiye Beyazay Derneği Kütahya Şubesi Başkanı Halil Bilgiç, Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğluna engelli vatandaşlara destekleri ve ilgisinden dolayı teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.