16.8.2017

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesinin spora ve sporcuya yaptığı destekler kapsamında Kütahya Belediyesi Atakent cimnastik eğitimi spor salonunu ziyaret etti.
Atakent Belediyespor Salonunda 5-10 yaş arası çocuklara cimnastik eğitimi verilmekte ol, Salonumuzda yaklaşık 250 sporcu eğitim almaktadır. Kütahya Belediyesi olarak Spora ve sporcuya desteklerimiz aralıksız devam edecektir. Çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak kalıp spor yapması bizim için çok değerli. Bu konuda Belediye olarak her türlü desteği vereceğiz. Önümüzdeki yıl sporla ilgili açmış olduğumuz müdürlüğümüzün yapacağı projelerle Gençlik ve Spor alanında gerek spor tesislerimizin faaliyetleri gerekse birçok branşta desteklerimiz devam edecek, dedi.
Temel eğitimler sonrası yarışmalara yönelik sporcu yetiştiren Kütahya Belediyespor, bu sene Türkiye de düzenlenen jimnastik yarışmalarında 3.lük derecesi almıştır.
Ziyaret esnasında çocuklara kitap hediye eden Başkan Saraçoğlu, günün anısına sporcu minikler ve aileleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Saraçoğluna, Kütahya Milletvekili İshak Gazel ve Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Kölgeli eşlik, etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.