26.8.2017


30 Ağustos Zafer Bayramının 95. yıl kutlamaları kapsamında Kütahya Belediyesi tarafından Zafer Yürüyüşü düzenlendi.
Zafer Yürüyüşüne halkın gösterdiği ilgiden mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Halkımızla beraber olduk, bir olduk. Katılım gösteren herkese çok teşekkür ediyorum. Kütahya'nın bu yürüyüşlere, bir araya gelmeye ihtiyacı var. Ben katılım gösteren Hemşehrilerime, STK Temsilcilerimize, Amatör spor kulüplerimize ve emeği geçen ekibimize teşekkür ediyorum dedi.
Zafer Yürüyüşü ile birlik ve beraberlik sağlandığını belirten Vali Ahmet Hamdi Nayir faaliyetlerin devam edeceğini söyledi. Vali Nayir, Kamusuyla özel sektörüyle, yaşlısıyla genciyle Kütahyanın tamamı burada. Vatanımızın güzel parçasını bir zafer yürüyüşünde, atalarımızın bize bıraktığı bu güzel coğrafyayı tanıyarak, birlik ve beraberlik ruhunuzu geliştirerek güzel bir programı hayata geçirdik. Katılan herkes trekking faaliyetini kıymetli hale getirdi diye konuştu.
Çamlıca Tabiat Parkındaki 5 kmlik dağ ve doğa yürüyüşü 2 saatte tamamlandı. Faaliyetin ardından katılımcılara Kütahya Belediyesi tarafından ikramlarda bulundu.
Çamlıca Tabiat Parkında gerçekleştirilen Zafer Yürüyüşü trekking (dağ ve doğa yürüyüşü) faaliyetine Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, AK Parti Kütahya Milletvekili M. Şükrü Nazlı, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Bülent Tatkan, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ile eşi Aysel Saraçoğlu, DPÜ Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sadık Ölçen, STK Temsilcileri, bazı daire müdürleri, amatör spor kulüp sporcuları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.