8.11.2017

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ile Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte inşaatı devam eden Kütahya Belediyesi Yeni Hizmet binasını yerinde inceleyerek, yetkililerden inşaat süreci hakkında bilgiler aldılar.
Yapımına 07.09.2016 tarihinde başlanan, Gaybi Efendi Mahallesi Atatürk Bulvarı eski Çinigar Otogar mevkiinde bulunan yeni Belediye Hizmet Binasının şantiyesini ziyaret eden Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu ile Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu üyeleri şantiye alanında bulunan yetkili personelle birlikte incelemelerde bulundu.

Kütahya Belediyesi Yeni Hizmet binasını çok beğendiğini ifade eden Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nafi Güral böyle bir projeye imza atan Başta Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum, dedi.

Şantiye alanında Kütahya Belediyesi Yeni Hizmet binası hakkında Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nafi Güral ve Yönetim Kurulu üyelerine bilgiler veren Başkan Saraçoğlu, Şantiyeleri gezerek Belediyemizin yapmış olduğu tüm proje ve inşaatlar ile alakalı bilgi alış verişinde bulunuyoruz. Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nafi Güral ve Yönetim kurulu üyelerine bize vakit ayırdıkları için teşekkür ediyorum. İnşallah bu projemiz ile Kütahya çok önemli bir mekan kazanmış olacak. Bu binamız iç, dış mimarisi ile örnek bir yer olacak, dedi.

Yaklaşık 8.000 m2lik 220 araç kapasiteli otopark bulunacak olan ve yaklaşık 13.500 m2lik oturum alanına sahip olan yeni Hizmet Binası içerisinde sonradan kullanılması planlanacak rezerv alanları ve dış mekanında özel çim alanları, gezinti yolları, özel çevre ve bina aydınlatmaları, bina girişinde süs havuzları ve saçakları, özel cephe kaplamaları ile mimari açıdan da estetiğe önem verilen binanın yapım işinin tamamlanmasından sonra idari, ticari, sosyo-kültürel gibi birimlerin tek çatı altında toplanması planlanmaktadır.

Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.