14.3.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu okul ziyaretleri kapsamında öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Okul ziyaretleri çerçevesinde Alipaşa mahallesinde bulunan Kılıçarslan Anadolu Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, okul müdürü Ziya Çavdar ve öğrenciler tarafından karşılandı.

Kılıçarslan Anadolu Lisesi Konferans Salonunda öğrenciler ile bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Ülkemiz ve şehrimizin için en önemli kaynak insandır. Bu kaynağı yani sizleri, öğretmenlerimiz güzel işler, sizlerde üzerinize düşeni yaparsanız ülkemiz için en büyük zenginlik olursunuz. Biz bu nedenle gençlerimizi çok önemsiyoruz. Gençler olarak sizlerin de tarihimizi iyi bilmeniz, ecdadımızın bu memleketi bize nasıl emanet ettiğini iyi kavramanız lazım. Geçmişimizden ve inancımızdan alacağımız güçle geleceğimize daha emin adımlarla birlik ve beraberlik içerisinde yürümemiz gerekmektedir, dedi.

Ziyaret duydukları memnuniyeti dile getiren okul müdürü Ziya Çavdar, öğretmenler ve öğrenciler Başkan Kamil Saraçoğluna teşekkür ederek merak ettikleri soruları yönelttiler.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.