3.5.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Hacı Mevlüt Güzer Kuran Kursu öğrencilerinin Kur’an-ı Kerim’e geçme merasimine katıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı Kütahya İl Müftülüğü himayesinde faaliyet gösteren Hacı Mevlüt Güzer Kuran Kursu öğrencilerinin Mescidi Aksa Camiinde 4-6 yaş grubu 7 öğrenciye Kur’an-ı Kerim’e geçme merasimi düzenlendi.

Mescidi Aksa Camiinde düzenlenen törende Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Dinimizi öğrenmeye başlayan bu yavrularımız inşallah hayatları boyunca dinine, vatanına ve milletine hizmet eden, faydalı birer insan olarak yetişmelerini Yüce Mevla’dan temenni ve niyaz ediyorum. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Bu iş gönül işidir. Bu yavrularımıza Kur’an-ı Kerim’i öğreten tüm hocalarımıza, hizmet veren herkesi tebrik ediyorum. Cenab-ı hak hepinizden razı olsun, dedi.

Kur’an-ı Kerim’e geçen öğrencilere Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ve İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar tarafından Kur’an-ı Kerim hediye edildi.

Daha sonra Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ile Kütahya İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar Hacı Mevlüt Güzer Kuran Kursunu gezerek incelemelerde bulundu. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.