4.5.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Fuatpaşa ve Yunusemre mahallesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Fuatpaşa mahallesi Evren, Duygu ve Nur sokakta devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek, saha ekibinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Fuatpaşa mahallesindeki çalışmaların incelenmesinin ardından Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Yunusemre mahallesinde bulunan Yunusemre caddesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Yunusemre mahallesinde bulunan Yunusemre caddesinde sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Asfalt çalışmalarının önemine değinen Başkan Saraçoğlu; Ekiplerimiz şuan Yunusemre, Fuatpaşa mahallesi ve şehrimizin farklı noktalarında çalışmalarını sürdürüyor. Belediyemiz ihtiyaç olan her yere anında hizmet götürme gayreti içerisindedir. Kış aylarında meydana gelen hasarlar sebebiyle mevcut yollarımızda onarım ve asfalt çalışmalarımız hızla devam ediyor, şeklinde konuştu.

Daha sonra yol çalışmalarını yürüten saha ekibi ile bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ekiplere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na, Başkan Yardımcısı Murat Arık ve birim müdürleri eşlik etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.