25.5.2018

Kütahya Belediyesi geleneksel mahalle iftarlarımız Zafertepe ve Sinerköy mahallelerimiz ile devam etti.

Zafertepe mahallesi Kütahya İşitme Engelliler Okulu, Kütahya Sosyal Bilimler Lisesi, Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde ile Sinerköy mahallesinde bulunan Kütahya Belediyesi Sosyo Kültür Merkezinde düzenlenen geleneksel mahalle iftarlarında Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli ve Ali İhsan Ertaş hemşehrilerimiz ile iftar sofralarında bir araya geldi.

İftar öncesi masaları tek tek dolaşan Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli ve Ali İhsan Ertaş mahalleli hemşehrileri ile sohbet ederek hayırlı Ramazanlar diledi.

İftar yemeğine; Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, Zafertepe Mahalle Muhtarı Ahmet Gözel, Sinerköy Mahalle Muhtarı Kadir Mandal, Zafertepe ve Sinerköy mahalle sakinleri yoğun katılım gösterdi.

Bu Ramazan ayında 57 mahallemizde düzenlenecek olan Kütahya Belediyesi geleneksel mahalle iftarlarımız bugün Dumlupınar ve Ağaçköy mahallelerimiz ile devam ediyor. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.