1.6.2018

Kütahya Belediyesi geleneksel mahalle iftarlarımız Çalca, Kırgıllı, Yenibosna ve Perli mahallelerimiz ile devam etti.

Bu yıl Ramazan ayında Kütahya Belediyesi tarafından 57 mahallemiz de düzenlenecek olan mahalle iftar programları Çalca, Kırgıllı, Yenibosna ve Perli mahallelerimizde düzenlenen iftar yemekleri ile devam etti.

Kütahya Belediyesi geleneksel mahalle iftarlarında hemşehrilerimiz ile iftar sofralarında bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Geleneksel olarak düzenlediğimiz birlik beraberlik içerisinde iftarımıza katılım gösteren tüm hemşehrilerime teşekkür ederim. Allah yaptığımız, yapacağımız iftarları ve tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Bu sofralar sizin. Bu sofralarda tüm mahallelinin bir araya gelip aynı sofrada buluşması hem sizleri hem bizleri mutlu ediyor. Ramazan ayımızın mübarek olmasını diliyor, katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın, dedi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesinin iftar alanına kurmuş olduğu oyun gruplarında eğlenen çocuklara Ramazan Günlüğüm kitapçığı hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

İftar yemeğine; Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Galip Gültekin, Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, Çalca Mahallesi Muhtarı Mustafa Esen, Kırgıllı Mahallesi Muhtarı İdris Er, Yenibosna Mahallesi Muhtarı Sadık Bal, Perli Mahallesi Muhtarı Hüseyin Tan, Çalca, Kırgıllı, Yenibosna ve Perli mahalle sakinleri yoğun katılım gösterdi.

Kütahya Belediyesi geleneksel mahalle iftarlarımızda bugün Sanayi Esnafımız ve Fuatpaşa Mahallesindeki vatandaşlarımız ile iftar sofralarında buluşuyoruz. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.