9.6.2018

Kütahya Belediyesi geleneksel mahalle iftar programlarımız tüm hızıyla devam ediyor.

100. Yıl mahallesi ile başlayan geleneksel mahalle iftarlarımız Hacıazizler, Zafertepe, Sinerköy, Dumlupınar, Ağaçköy, Yenidoğan, Yunusemre, 75. Yıl, İkizhüyük, Zığra, Alayunt, Fatih, Cumhuriyet, Vefa, Yıldırım Beyazıt, Akkent, Çalca, Kırgıllı, Yenibosna, Perli, Sanayi Esnafı ile Fuat Paşa, Paşam Sultan, Mecidiye, Maruf, Gazikemal, Gaybiefendi, Meydan, Bahçelievler, Evliya Çelebi, Mehmet Akif Ersoy, Maltepe, Saray, Müderris, Hamidiye, Sultanbağı, Börekçiler, Okmeydanı, Gültepe, Kumarı, Aydoğdu , Osmangazi, Ziraat mahalle sakinleri ile yapılan iftarlardan sonra Kirazpınar, Civli, Şair Şeyh Dumlupınar ve Bölücek mahallelerimiz ile devam etti.

Hemşehrileri ile iftar sofralarında bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Ramazan Bayramının arifesinde, Ramazanın son günlerinde sizlerle beraber tek yumruk halinde, birlikte oruç açmanın keyfini yaşıyoruz. İnşallah sağlık, sıhhat içerisinde Allahü Teâlâ Ramazanı tamamlamayı ve bayrama ulaşmayı nasip eder. Şimdiden Mübarek Kadir Gecenizi ve yaklaşan Ramazan Bayramınızı kutluyor, hepinize katılımlarınız için teşekkür ediyorum, dedi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesinin iftar alanına kurmuş olduğu oyun gruplarında oyun oynayan çocuklarla sohbet ederek Ramazan Günlüğüm kitapçığı hediye etti.

İftar yemeğimize; Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Belediye Başkan Yardımcıları Galip Gültekin, Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Mehmet Eşsiz, AK Parti Kütahya Milletvekili Adayı Ceyda Çetin Erenler, Kirazpınar Mahalle Muhtarı Muharrem Korkmaz, Civli Mahalle Muhtarı Ahmet Çırak, Şair Şeyhi Dumlupınar Mahalle Muhtarı Bayram Bunar, Bölücek Mahalle Muhtarı Hüseyin Girgin, Kirazpınar, Civli, Şair Şeyhi Dumlupınar, Bölücek mahalle sakinleri yoğun katılım gösterdi.

Bu Ramazan ayında 57 mahallemizde düzenlenecek olan Kütahya Belediyesi geleneksel mahalle iftarlarımız bugün Yoncalı, Enne, Andız ve Geven mahallelerimiz ile devam ediyor. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.