10.6.2018

Kütahya Belediyesinin geleneksel olarak düzenlediği mahalle iftar programlarımız Yoncalı, Enne, Andız ve Geven mahallelerimiz ile devam etti.
Bu Ramazan ayında 57 mahallemiz de düzenlenecek olan mahalle iftarlarımız Yoncalı, Enne, Andız ve Geven mahallelerimizde kurmuş olduğumuz iftar sofralarında hemşehrilerimiz ile bir araya geldik.

İftar yemeği sonrasında mahalleli çocukların ve vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği bu ayda sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yapmış olduğumuz ibadetleri Rabbim inşallah kabul eylesin. Şimdiden Mübarek Kadir Gecenizi ve yaklaşan Ramazan Bayramınızı kutluyor, hepinize katılımlarınız için teşekkür ediyorum, dedi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesinin iftar alanına kurmuş olduğu oyun gruplarında oyun oynayan çocuklarla sohbet ederek Ramazan Günlüğüm kitapçığı hediye etti.

Yoncalı, Enne, Andız ve Geven mahallelerimizde düzenlenen İftar yemeğimize; Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Galip Gültekin, Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, Yoncalı Mahalle Muhtarı Nurettin İnce, Enne Mahalle Muhtarı Adem Taş, Andız Mahalle Muhtarı Hüseyin Yüksel, Geven Mahalle Muhtarı Ali Güler, Yoncalı, Enne, Andız ve Geven mahalle sakinleri yoğun katılım gösterdi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.