12.6.2018

Kütahya Belediyemizin geleneksel olarak düzenlediği mahalle iftar programları Balıklı, Parmakören, Okçu, Güveççi ve Sofu mahallelerimiz ile sona erdi.

Bu yıl Ramazan ayında 57 mahallemizde düzenlenen geleneksel mahalle iftarlarımızda Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Balıklı, Parmakören, Okçu, Güveççi ve Sofu mahallesinde ikamet eden hemşehrilerimiz ile iftar yemeklerinde bir araya geldi.
Düzenlenen iftar yemeği sonrasında mahalleli çocukların ve vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Ramazan ayı manevi atmosferin dolu dolu gerçekleştiği, bizi biz yapan duyguların en üst seviyede yaşandığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının hep birlikte yaşandığı bir aydır. Ramazan ayına yavaş yavaş elveda dediğimiz bu günlerin kıymetini bilmeli hayır ve hesanatla ibadetlerimizi yaparak dolu dolu bir Ramazan Ayından sonra Ramazan Bayramına hep birlikte ulaşmayı Cenab-ı Allahtan niyaz etmeliyiz, ifadelerini kullandı.
Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesinin iftar alanına kurmuş olduğu oyun gruplarında gönlünce eğlenen çocuklara Ramazan Günlüğüm kitapçığı hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.
İftar yemeğine; Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Galip Gültekin, Murat Arık, Fatih Kölgeli, Ali İhsan Ertaş, Balıklı Mahalle Muhtarı Ahmet Aybak, Parmakören Mahalle Muhtarı Bahattin Gümüş, Okçu Mahalle Muhtarı Ali Yaman, Güveççi Mahalle Muhtarı Hasan Bozdağ, Sofu Mahalle Muhtarı Bekir Bakır, Balıklı, Parmakören, Okçu, Güveççi ve Sofu mahalle sakinleri yoğun katılım gösterdi.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.