12.6.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesinin düzenlemiş olduğu geleneksel mahalle iftarlarında 57 mahallede 45 bin hemşehrimiz ile iftar sofralarında bir araya geldi.

Kütahya Belediyesinin sosyal belediyecilik anlayışı ile bu yıl 57 mahallede toplam 45 bin hemşehrimizi iftar sofralarında buluşturduğu geleneksel mahalle iftarlarımız Balıklı, Parmakören, Okçu, Güveççi ve Sofu mahallelerimiz ile son buldu.

100. Yıl ve Hacıazizler mahallesi ile başlayan, Zafertepe, Sinerköy, Dumlupınar, Ağaçköy, Yenidoğan, Yunusemre, 75. Yıl, İkizhüyük, Zığra, Alayunt, Fatih, Cumhuriyet, Vefa, Yıldırım Beyazıt, Akkent, Çalca, Kırgıllı, Yenibosna, Perli, Sanayi Esnafı ile Fuat Paşa, Paşam Sultan, Mecidiye, Maruf, Gazikemal, Gaybiefendi, Meydan, Bahçelievler, Evliya Çelebi, Mehmet Akif Ersoy, Maltepe, Saray, Müderris, Hamidiye, Sultanbağı, Börekçiler, Okmeydanı, Gültepe, Kumarı, Aydoğdu, Osmangazi, Ziraat, Kirazpınar, Civli, Şair Şeyh Dumlupınar, Bölücek, Yoncalı, Enne, Andız, Geven mahalleleri ile devam eden Kütahya Belediyesi geleneksel mahalle iftarlarımız Balıklı, Parmakören, Okçu, Güveççi ve Sofu mahallelerimiz ile sona erdi.

Genciyle yaşlısıyla binlerce vatandaşımızın aynı sofrada buluştuğu geleneksel mahalle iftarlarında hemşehrileri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Ramazan ayında kardeşlik, birlik, beraberlik ve paylaşmayı arttırmak için sevgi ve hoşgörü çerçevesinde, vatandaşlarımızı bir araya getirmek amacıyla bu yıl 57 mahallede düzenlenen geleneksel mahalle iftarlarımızda 45 bin hemşehrimiz ile iftar sofralarımızda bir araya geldik. Bunun yanı sıra Ramazan ayı boyunca Kütahya Belediyesi ve 1. Organize Sanayi Bölgesinin katkılarıyla her akşam Cuma pazarı karşısın kurulan iftar sofralarımızda binlerce hemşehrilerimiz ile buluştuk. Gayret ediyoruz, hemşehrilerimizin duasıyla, desteğiyle vatandaşlarımıza layık olmak için çalışıyoruz. Memleketimize güzel hizmetler yapmak hemşehrilerimiz adına Kütahyaya hizmet etmek bizim için gurur. Bizleri iftar sofralarımızda yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Şimdiden Ramazan ayınızı tebrik ediyor, Ramazan Bayramınızı bayram tadında geçirmenizi diliyorum, dedi. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.