22.6.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Cuma günleri öğleden önce Sivil Toplum Kuruluşları, öğleden sonra ise Halk Günü toplantılarında vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlunun makamında gerçekleştirilen görüşmelerde, vatandaşlarımızın sıkıntıları dinlenerek ve talepleri alındı.

Vatandaşlarımızla her fırsatta bir araya geldiklerini ancak yine de kendilerine ulaşma noktasında hiçbir vatandaşımızın mağdur olmaması için her hafta Cuma günleri halk günü ile hemşehrilerimizi belediyede ağırladıklarını dile getiren Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Tüm gayretimiz, çabamız hemşehrilerimizin derdine derman olabilmek. Bu makamlar hizmet makamı. Bizde Kütahyalı hemşehrilerimizin hizmetkarı olarak buraya geldik. Hemşehrilerimizin bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendiriyoruz. Vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Bugüne kadar bu anlayışla hizmet ettik, etmeye de devam edeceğiz, ifadelerini kullandı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.