4.7.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesi ve Kütahya Kent Konseyinin ortaklaşa düzenlediği kahvaltı programında Samanpazarı esnafı ile bir araya geldi.

Samanpazarı Caddesindeki hemşehrileri ile bir araya gelerek samimi bir ortamda sohbet eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Göreve geldiğimiz günden bu yana her zaman ortak akıl vurgusu yaptık. Ortada bir sıkıntı varsa, bunun çözümü için istişarelerde bulanarak, ortak bir karara varılması gerektiğini ifade ettik. Bu kapsamda kent konseyi, sivil toplum kuruluşları, dernekler, vakıflar ve esnaflarımızla birlikte hareket etme gayreti içerisindeyiz. Esnaflarımızın daha çok kazanması işlerini büyüterek istihdama katkı sağlamaları için çalıştıklarımıza hızla devam ediyoruz. Kütahya Belediyesi olarak bizler bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da sizlerin yanındayız, ifadelerini kullandı.

Başkan Saraçoğlu, hemşehrilerinin talep ve önerilerini dinleyerek en hızlı şekilde çözüme ulaştırmaya gayret edeceklerini ifade etti.

Samanpazarı Caddesinde düzenlenen programa Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna, Belediye Başkan Yardımcıları Galip Gültekin, Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, Kent Konseyi Başkanı Zekeriya Dağcı, Samanpazarı Caddesi esnafları katıldı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.