5.7.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesinin düzenlemiş olduğu kahvaltı programında Servi mahallesi esnafı ile bir araya geldi.

Servi mahallesi esnafı ile bir araya gelerek burada bir konuşma yapan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Vatandaşımızdan kaçan değil, vatandaşlarımızla her an birlikte, yan yana şehrimizi yönetiyoruz. Yöneticilik demek, devamlı vatandaşın yanında olmak, onların istek ve taleplerine çözüm bulmaktır. Bu anlayış çerçevesinde Kütahyamıza daha sağlıklı ve kaliteli hizmet verebilmek adına hemşehrilerimizle bire bir sürekli iletişim halindeyiz. Belediye olarak vatandaşlarımızı mahallelerinde, esnaflarımızı ve iş adamlarımızı ise iş yerlerinde ziyaret ederek hızlı ve etkili şekilde hizmet veren belediyecilik anlayışını sürdürüyoruz. Kütahya Belediyesi olarak her kesimden ve her yaştan vatandaşımızın görüş ve önerilerine önem veriyoruz, dedi.

Servi mahallesinde düzenlenen programa Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna, Belediye Başkan Yardımcıları Galip Gültekin, Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, Kent Konseyi Başkanı Zekeriya Dağcı, Servi mahallesi esnafları katıldı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.