5.7.2018

Kütahyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Tekdemir ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlunu makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesinin Zafertepe mahallesine inşa edeceği sosyal tesislerle Kütahyaspora kalıcı bir eser bırakmayı hedeflediklerini belirtti.
Sosyal Tesisler Projesini bu yıl hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirten Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Kütahya Belediyesi olarak Kütahyasporumuza sahip çıkmaya devam ediyoruz. Önceki sezonlarda olduğu gibi bu sezon da takımımıza olan desteklerimizi sürdüreceğiz. Kütahyaspora daha iyi şartlarda mücadele edebilmesi için Zafertepe Tesislerindeki boş alanda en az 30- 40 odalı, 3 katlı modern bir Sosyal Tesisi, Valimizin, Özel İdarenin ve milletvekillerimizin de destekleriyle kazandırmak istiyoruz, dedi.

Maddi ve manevi destekleriyle kulübü Kütahyasporu ayakta tutan Başkan Saraçoğlu; Kulüp yönetim kurulu tarafından projesi hazırlanan, 505 metrekare kapalı alanda 3 katlı bina olarak tasarlanan sosyal tesislerde, futbolculara otel konforunu aratmayacak tek kişilik odalar, alt yapı hocalarına ve futbolcularına ait odalar, Fizyo terapi, fitnes, toplantı, çok amaçlı salonları, başkan, yönetim kurulu, müdür, muhasebe, masör, malzemeci odaları, yemekhane, mutfak ve misafirhaneler yer alacak, ifadelerini kullandı.

Ziyarette Kütahyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Tekdemir ve yönetim kurulu üyeleri, her zaman yakın ilgi ve alakasını gördükleri Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna kurumsallaşma adına takıma dev bir adım attıracak bu büyük proje için teşekkür ettiler. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.