20.7.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Fatih Sanayi Sitesinin olduğu bölgede yeni açılacak olan caddenin çalışmalarını yerinde inceledi.

Fatih Sanayi Sitesinin olduğu bölgede yeni açılacak olan caddenin çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, saha ekibinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Çalışmaları yürüten saha ekibi ile sohbet ederek işlerinde kolaylıklar dileyen Başkan Saraçoğlu; Hizmet aşkıyla çıktığımız yolda vatandaşlarımızın desteği ile birçok hizmeti Kütahyamıza kazandırdık. Şehrimizin daha modern ve daha yaşanabilir bir şehir olması için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Fatih Sanayi Sitesinin olduğu bölgeye yeni açacağımız caddenin çalışmaları aralıksız devam ediyor. Çalışmalarımızın sonunda şehrimize yeni bir cadde daha kazandırmış olacağız. Kütahyamız ve hemşehrilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum, ifadelerini kullandı.

İncelemeler esnasında Fatih Sanayi Site esnafı ile sohbet ederek onların taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli ve birim müdürleri eşlik etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.