23.7.2018

44. Kütahya Çini, Termal, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali devam ediyor.

Kütahya Belediyesi tarafından düzenlenen 44.Kütahya Festivali etkinlikleri kapsamında ünlü müzik grubu Gripin Kütahyalılar ile buluştu.

Ünlü müzik grubu Gripin, Festival alanında hayranlarının yoğun tezahüratları ve sevgi gösterileri arasında sahneye çıktı. Şarkıcı meşhur şarkılarını ve sevilen parçaları hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Kütahyalılar konsere yoğun ilgi gösterdi.

Konsere yoğun katılım gösteren hemşehrilerini selamlayan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Kıymetli hemşehrilerim 44.Kütahya Festivali etkinlikleri çerçevesinde bu akşam ilk konserimizi Grup Gripin ile gerçekleştiriyoruz. Festival kapsamında inşallah sizleri farklı grup ve sanatçılarla bir araya getirmeye devam edeceğiz. Kültür ve Sanat şehri Kütahyamızda inşallah festival bittikten sonrada bu gibi konserlere devam edeceğiz. Size buradan sözünü veriyorum. Konsere göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyorum, dedi.

Gecenin sonunda Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Gripin grubuna teşekkür ederek günün anısına Çini tabak hediye etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.