23.7.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Mithatpaşa Caddesinde devam eden yol çalışmaları, kaldırım yenileme ve su kanalizasyon çalışmalarını yerinde inceledi.

Kütahya Belediyesinin Mithatpaşa Caddesinde çeşitli nedenlerle deforme olan yollardaki yenileme, su kanalizasyon ve kaldırım yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi aldı.

Mithatpaşa Caddesi üzerinde bulunan esnaf ve vatandaşlarımızda sohbet eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Amacımız hemşehrilerimizin hayat standardını yükselterek en iyi hizmeti sunmaktır. Mithatpaşa Caddesi ve şehrimizin farklı bölgelerinde çalışmalarımız hızla devam ediyor. Yollardaki bakım ve onarım çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sunulacaktır. Çalışmalarımız sırasında bölgedeki esnaf ve vatandaşlarımızın hoş görüsünden dolayı teşekkür ediyorum, dedi.

İncelemeler esnasında Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli ve birim müdürleri eşlik etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.