27.7.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Özel Halk Otobüsü esnafları ile kahvaltıda buluştu.

Kütahya Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu kahvaltı programında Özel Halk Otobüsü esnaflarıyla bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Kıymetli hemşehrilerim sizler her gün yüzlerce vatandaşımızın ulaşım ihtiyacını karşılamak gibi önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Bizler sizler vasıtasıyla vatandaşlarımızın gitmek istediği yere güvenle ve huzurla ulaşmasını sağlamak durumundayız. Halk otobüsü şoförlüğü, büyük sorumluluk isteyen zaman zaman sıkıntılarla karşılaşılan zor bir iş. Siz esnaflarımızın hiçbir konuda mağdur olmasını istemeyiz. Ancak vatandaşımızı da sıkıntıya sokacak bir yaklaşım içerisinde olmamız söz konusu olamaz. O yüzden vatandaşlarımızdan şoför kardeşlerimize anlayış, şoför kardeşlerimizden de büyüklerimize ve küçüklerimize saygı göstermesini rica ediyorum. Bizim için insani hassasiyetler önemli. Her bir şoförümüze huzurla sıkıntısız şekilde çalışmak ve kazasız belasız bir seyahat diliyorum, dedi.

Daha sonra Kütahya Esnaf ve Sanatkârları Odası Birliği Başkanı İbrahim Yiğit ile Kütahya Minibüsçüler Servis Araçları ve Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Güdücü, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Sohbet ortamında gerçekleşen programda Özel Halk Otobüsü esnaflarının istek ve önerilerini dinleyen Başkan Saraçoğlu, esnaflarımızın sorun ve sıkıntıları üzerine fikir alış verişinde bulunarak onların sorularını yanıtladı.

Zafertepe son durakta düzenlenen programa Belediye Başkan Kamil Saraçoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği Başkanı İbrahim Yiğit, Kütahya Minibüsçüler Servis Araçları ve Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Güdücü, Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Basri Kamalı, Kent Konseyi Başkanı Zekeriya Dağcı, Zafertepe Mahalle Muhtarı Ahmet Gözel ve Özel Halk Otobüsü esnafı esnafları katıldı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.