31.7.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Belediye İş Hanı esnafları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Kütahya Belediyesinin geleneksel hale getirdiği kahvaltı programında Belediye İş Hanı esnafları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, esnaflarımıza işlerinde hayır bol kazançlar diledi.

Sohbet ortamında gerçekleşen kahvaltı programında Belediye İş Hanı esnafı ile bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Göreve geldiğimiz günden bu yana ortak akıl vurgusu yapıyoruz. Ortada bir sorun varsa, bunun çözümü için esnaf ve hemşehrilerimiz ile istişarelerde bulunuyoruz. Ekonomik ve toplumsal manada esnaflarımızın geçinmesi aynı zamanda toplumun geçinmesi demektir. Toplumumuz ve esnafımız bir bütün olarak vardır. Ülkemiz ve şehrimiz ekonomisine katkı sağlayan siz esnaflarımızın varlığı ve devamlılığı bizim için çok önemli. Bizler de bu devamlılığın sağlanabilmesi için elimizden gelen desteği veriyoruz. Hemşehrilerimizin yüzünü güldürmek, şehrimizin hak ettiği değeri vermek için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz, dedi.

Belediye İş Hanı düzenlenen programa Belediye Başkanı Kamil Saracoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, Kent Konseyi Başkanı Zekeriya Dağcı ve İş Hanı esnafları katıldı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.