2.8.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesinin düzenlemiş olduğu kahvaltı programında Sanayi esnafı ile buluştu.

Kütahya Belediyesinin geleneksel hale getirdiği kahvaltı programında Sanayi esnafları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, esnaflarımıza işlerinde kolaylıklar diledi.

Fatih Sanayi Sitesinde esnaflarımız ile kahvaltı sofrasında buluşan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Göreve geldiğimiz günden bu yana esnaflarımız ve hemşehrilerimiz ile iç içe olduk, olmaya da devam edeceğiz, dedi.

Esnafımızın sorunlarını, görüş ve taleplerini dinleyip çözüme kavuşturmak için çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Saraçoğlu; Esnaf ve vatandaşlarımızın ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda hizmet etme gayreti içindeyiz. Kütahya Belediyesi olarak yasalar çerçevesinde tüm hemşehrilerimizin yanında olduğumuz gibi sizlerin de her zaman yanındayız. Sanayi esnafımızın emeğini ve alın terini boşa çıkarmamak için belediye olarak gece gündüz demeden var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberliğimize katkı sağlayarak programımıza katılıp bizleri yalnız bırakmayan siz kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyor, işlerinizde hayırlı bol kazançlar diliyorum, diye konuştu.

Fatih Sanayi Sitesinde düzenlenen programa Belediye Başkanı Kamil Saracoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş, Kent Konseyi Başkanı Zekeriya Dağcı, Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği Başkanı İbrahim Yiğit ile Oda Başkanları, Fuatpaşa Mahalle Muhtarı Zeki Ünal ve çok sayıda sanayi esnafları katıldı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.