10.8.2018

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Maltepe Parkı'nda Kütahya Belediyesinin devam eden çalışmalarını yerinde inceledi.

Maltepe Parkı'nda Kütahya Belediyesi tarafından tamamlanan sulama sistemleri, devam eden peyzaj ve yürüyüş yolu çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna, parkta oyun oynayan mahalleli minikler yoğun ilgi gösterdi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesinin çalışmaları doğrultusunda vatandaşlarımızın güvenliğini tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak ve emniyeti sağlamak adına Maltepe Parkının etrafındaki mevcut duvarlar yıkarak parkın içine yaklaşık 800 mlik yürüyüş yolu çalışmalarına başlandığını ifade etti.

Maltepe Parkı'ndaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Saraçoğlu, şehrimizde peyzaj çalışmaları ile çevre düzenlemelerinin devam edeceğini belirtti.

Her fırsatta hemşerileri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Maltepe Parkı'ndaki incelemeler esnasında vatandaşlarımız ve mahalle esnafı ile sohbet ederek talep ve temennilerini dinleyip, işlerinde hayırlı kazançlar diledi.

Mahalleli minikler ile ayrıca ilgilenen ve onlarla sohbet eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğluna, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş ve birim müdürleri eşlik etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.