11.8.2018

Kütahya Belediyesi tarafından düzenlenen 44.Kütahya Festivali etkinlikleri kapsamında genç popçu Emre Kaya Kütahyalılar ile buluştu.

44.Kütahya Çini, Termal, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında Kütahya Belediyesi Gripin, Yusuf Güney, İmera, Kurtalan Ekspres ile Cihan Yıldız, Elif Kaya, Tan Taşçı ve Gökçe konserlerinden sonra pop müziğin sevilen seslerinden Emre Kaya’yı Kütahyalı sevenleri ile bir araya getirdi.

Ünlü sanatçı Emre Kaya, Festival alanında hayranlarının yoğun tezahüratları ve sevgi gösterileri arasında sahneye çıktı. Şarkıcı meşhur şarkılarını ve sevilen parçaları hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Kütahyalılar konsere yoğun ilgi gösterdi.

Gecede hemşehrilerine geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nun, Festival sonrası da bu konserlerimiz Zafer Meydanında devam edecek sözünü hatırlatan Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan Ertaş, vatandaşlarımıza konserlere ve Kütahya Kültür ve Sanat Festivali’ne göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederek ünlü şarkıcı Emre Kaya’ya günün anısına çini tabak ve fincan takımı hediye etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.