5.9.2018

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-GE Başkanı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Kütahya Belediyesini ziyaret etti.

Bir dizi temas ve incelemede bulunmak üzere Kütahyaya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-GE Başkanı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlunu makamında ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-GE Başkanı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağı Kütahyada ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, İzmirden milletvekili seçilmiş bir Kütahyalı olarak bizler Hamza Beyi aynı zamanda Kütahya Milletvekili olarak ta görüyoruz. Ankarada ve Genel Merkezimizde Kütahyanın sorunları ile ilgileniyor olmanız ve çözüm noktasında vermiş olduğunuz gayretlerden dolayı hemşerilerim adına müteşekkiriz. Sizleri Kütahya Belediyesinde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz dedi.

Başkan Saraçoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-GE Başkanı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağa Kütahya Belediyesi'nin il genelinde gerçekleştirdiği yatırımları anlatarak bilgiler verdi.
Kütahyada olmaktan mutlu olduğunu ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-GE Başkanı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Belediyelerimizin şehirlerimizde yaptığı yatırımları çok önemsiyoruz. Kütahya Belediyesinin de bugüne kadar Kütahyaya yapmış olduğu hizmetleri yakından takip ediyoruz. Kütahya Belediyesinin bu bölgede yapmış olduğu başarılı belediyecilik ile örnek olma özelliği var. O sebeple sayın başkanımıza ve ekibine Kütahyada yapmış oldukları başarılı çalışmalar için teşekkür ediyorum dedi.
Ziyaret sonrası Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu günün anısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-GE Başkanı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağa hediye taktim etti.

Kütahya Belediyesinde gerçekleşen ziyarette AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağa, AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler ile İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz ve AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Kütahya İlçe Başkanı Mehmet Eşsiz, AK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Zeytin Sürücüoğlu, AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Batur eşlik etti.
Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.