23.9.2018

Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Kütahyaya geldi.

Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan, Ceyda Çetin Erenler ve Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ile birlikte ilk olarak İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail Zehirden çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı.

Daha sonra 2019 yılında bitirilmesi hedeflenen Kütahya Şehir Hastanesinin inşaat alanını Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan, Ceyda Çetin Erenler ve Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ile birlikte ziyaret eden Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Halil Eldemir proje ve son durumla ilgili yetkililerden bilgi alarak şantiye çalışanlarına işlerinde kolaylıklar diledi.

Bakan Yardımcısı Halil Eldemir şantiye ziyareti akabinde Kütahya İl protokolüyle beraber DPÜ Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören hastaların yanı sıra hasta yakınları ve hastane personeli ile bir süre sohbet ederek burada incelemelerde bulundu.

Sağlık Bakan Yardımcısı Eldemir daha sonra Kütahya Valiliğini ziyaret etmek üzere buradan ayrılarak Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayiri ziyaret edip ilin genel durumu hakkında Vali Nayirden bilgiler aldı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.