20.10.2018

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Kore Kültür Merkezi, Kütahya Belediyesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi iş birliği ile Kütahya’da Kore geleneksel müzik ve dans gösterisi düzenlendi.

Kütahya Belediyesi Hezar Dinari Kültür Merkezinde düzenlenen Kore geleneksel müzik ve dans gösterisi etkinliğinde geleneksel kıyafetlerle sahne alan Koreli sanatçıların gösterisini davetliler ilgiyle izledi.

Vali Ahmet Hamdi Nayir ile Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan Ertaş, Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Müsteşarı Dong Woo Cho ve eşine, Kore ile ilişkilerin pekiştirilmesine yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ederek günün anısına çiçek takdim ettiler.

Etkinliğe Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kütahya Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Necati Gündüz, Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan Ertaş, Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Müsteşarı Dong Woo Cho, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, İl Jandarma Komutanı Albay Tayfun Dündar, bazı daire müdürleri, akademisyenler ile davetliler katıldı. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.