26.10.2018

Kütahya Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında yetişkin tiyatrolarını yeni sezonda da sanatseverler ile buluşturmaya devam ediyor.

Komedi oyunlarının dahi yazarı Ray Cooneyin yazdığı, İrfan Kangının yönetmenliğini üstlendiği Dost Elver, Ebru Karanfilci, Hakan Bulut, İrfan Kangı, Merve Sevi, Meltem Parlak, Murat Ergür, Orçun Kaptan, Özgür Şenyer, Sibel Tomaç ve Ferdi Akarnurun oynadığı Kaç Baba Kaç tiyatro oyunu Kütahya Belediyesi Hezar Dinari Kültür Merkezinde sahnelendi.

Bir hastanenin doktorlar odasında geçen ve 2 saat boyunca düşmeyen temposu ile kahkahalar attıran kaç baba kaç, Rektörlüğe giden yolda çok önemli bir konuşma yapmaya çalışan Dr. David Morganın başına gelen olayları anlatan 2 perdelik yetişkin tiyatro Kaç Baba Kaç Kütahyalı tiyatroseverlerden tam not aldı.

Oyuna büyük ilgi gösteren tiyatroseverler Kütahya Belediyesi Hezar Dinari Kültür Merkezini doldurdu. Sahnelenen gösterim sonrası Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan Ertaş, tiyatro sanatçılarını performanslarından dolayı tebrik ederek, günün anısına çini tabak hediye etti. Fotoğrafları Paket Halinde İndirmek İçin Tıklayınız.